روند پذیرش سرمايه

 فعالیت اصلی شركت پارس پي چهلستون  جذب  و مديريت سرمايه  در بخش خصوصی  صنعت  ساختمان شهر اصفهان مي باشد.

 این شرکت نظر به وضعیت موجود ساختمان در شهر اصفهان  و روند رو به رشد  و فزونی تمایل به    سرمایه گذاری  در این بخش تصمیم به ارائه خدماتی در این شرکت کرده است که بتواند  حاشیه  امنیت برای سرمایه گذار ایجاد کند و در عین اینکه روند سرمایه گذاری را تسهیل می بخشد  آنرا  روشن و خالی از ابهام تعریف کند. این تعریف براساس اصولی تدوین شده اند کهدر عین تکیه  بر  تجربیات  مجربین  صنعت ساختمان اصفهان  بر یک  پایه ی علمی استواراند  که  نتیجه ی رویکرد نوین  و  دانشی این گروه به سرمایه گذاری در  بخش ساختمان می باشد.

 اين شركت تحت عنوان يك مشاور سرمايه گذاري  در بخش ساختمان  در تمامي روند  يك سرمايه    گزاري  مشتري را همراهي مي كند،اين روند به شرح زير ميباشد:

 

    

مشاوره و اخذ شرایط مشتری:

در ابتدا هر سرمایه گذاری  مطلع شدن هر دو طرف از شرایط همدیگر و  رسیدن به یک هدف مشترک در این سرمایه گذاری  در ادامه همکاری  ناگزیر است.

يافتن زمين و خريد مناسب :

در  ابتداي امر در يافتن  بهترين زمين مناسب شرايط  مشتري مبادرت مي ورزد.

حضور  آژانس املاك توانمند در ساز مان كه با استفاده از ارتباطات خود در شهر  اصفهان امكان اطلاع از وضعيت ملك هاي موجود و قابل سرمايه گزاري را فراهم مي كند.

تهيه طرح توجيهي:

 براي سرمايه گزاري پيشنهاد شده طرح توجيهي آن ارائه مي شود.

نظر به تجربه و سابقه  تيم شركت ، اين توانايي وجود دارد كه شرايط بازار را سنجيده و با توجه به داشتن اعتبار لازم در بازار و ارتباطات موثر تيم ، سرمايه گزاري مناسب انجام شود.

تهیه نقشه مناسب:

برای هرزمین تهیه مناسبترین نقشه فراخور ویژگی های آن اهمیت ویژه ای دارد.

با توجه به شناخت شرکت از تیم های مهندسین توانای اصفهان با نظر به ویژگی های هر زمین پیشنهاد بهترین نقشه که  همه ی موارد اقلیمی ، محله ای ، هزینه ای و ...  را در بردارد امری بسیار موثر در سرنوشت سرمایه گذاری ساختمان می باشد.

اخذ پروانه ساخت بهينه:

هر زميني نسبت به كاربري در نظرگرفته شده براي آن بايستي بهينه ترين پروانه ساخت را اخذ كند.

با توجه به تجربه تيم شركت در اين امر و تسلط لازم بر قانون ، اخذ پروانه بهينه و پيگيري هاي مورد نياز در اين شركت محقق مي شود.

اجراي مناسب ساخت:

بهترين كيفيت اجرا نسبت به نوع و ويژگي هاي پروژه  از خدمات موثر و هدفمند تيم شركت  مي باشد.در هر سرمایه گذاری دريافت سود مناسب در هر سطح و موقعيت  ، مستلزم ارائه بهترين كيفيت ساخت در آن جايگاه است كه شركت با داشتن تيم اجرايي قوي و نظارت مستقيم بر آن ارائه كننده ساختمان هاي با كيفيت خاص مي باشد.

فروش :

فروش سريع و مناسب در سرنوشت سرمایه گذاری به شدت مؤثر است.در اينجاست كه سرمايه گذار منتظردريافت بهترين سود از سرمايه خود است.

تيم پارس پي با داشتن ابزارهاي نوين فروش از جمله ارائه پکیج مستندسازی و همچنين با داشتن مجراي فروش آژانس املاك در  سازمان  روند خود  را  تكميل مي كند و هرگز مشتري خود را در موقعيت حساس فروش رها نمي كند بلكه با داشتن دانش و آگاهي و روابط لازم و احترام به خريداران واحدها  شرايط فروش را به بهترين شكل مقدور مي سازد.

خدمات پس از فروش:

 حمايت از مشتري تنها تا فروش نيست و بعد از فروش نيز مي تواند ادامه يابد.

تيم شركت ملزم است  كه مديريت ساختمان هاي تحت سرمايه گزاري اش را در ابتداي واگذاري واحدها با استفاده از تدوين اساسنامه ؛ تعيين مدير و روش پرداخت شارژ و دسترسي به پيمانكاران  نيز بر عهده گرفته و به  ساختمان و استفاده كنندگانش  خدمات مورد نياز را ارائه مي دهد.

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد
قدرت گرفته از کومنتو ، فارسی سازی شده توسط ارس دیزاین