ماموریت و فلسفه وجودی شرکت پارس پی چهلستون، مدیریت  سرمایه های خرد و کلان در صنعت ساختمان و بهره برداری از این سرمایه ها در ساخت  ساختمان های ایمن، زیبا و آرامش بخش با رویکرد بهبود سطح کیفی  زندگی  با مقتضیات امروزی ، با استفاده از تکنولوژی نوین ، دانش مهندسان و افراد مجرب این  حرفه می باشد.

هم اکنون شرکت پارس پی چهلستون   ارائه کننده  خدمات مشاوره به سرمایه گذارانی می باشد که متمایل به تزریق سرمایه خود ( کلان یا خرد)  در صنعت ساختمان هستند و به دلایلی شامل عدم آشنایی و آگاهی لازم از چگونگی انجام آن ، کمبود وقت ، کمبود سرمایه و ... قادر به انجام آن به تنهایی نمی باشند.

پارس پی چهلستون با ارائه ی  این خدمات از ابتدای روند آن شامل تهیه طرح توجیهی ، خرید زمین و... تا فروش  و بازگشت سرمایه ، همراه سرمایه گذار می باشد.

این مدیریت سرمایه یک فرصت ویژه برای آن دسته از افرادی است که نگران جا ماندن سرمایه های خود از رشد قابل توجه  سرمایه ها در صنعت ساختمان می باشند و با دلایلی که در بالا آمد توانایی ورود به این صنعت را به تنهایی نخواهند داشت.

شرکت قادر به هدایت و رشد سرمایه های این دسته از افراد با تکیه بر شناخت کامل از این صنعت  و مجراهای درآمد زایی  این بازار می باشد.